0555 159 39 43 - 0543 950 34 15

Müşteri Destek

info@odskkurye.com

E-Mail Adresi

08:30 - 00:00

Çalışma Saatleri


Hakkımızda

BİZİ TANIYIN..

KALİTE POLİTİKAMIZ DİNAMİK BİR EKİPLE, DAĞITIM SEKTÖRÜNDE MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNDEN DAHA DA FAZLASINI VERMEYE ÇALIŞAN, KALİTELİ VE EFEKTİF ÇÖZÜMLER ÜRETEN, BAŞARI ODAKLI BİR FİRMAYIZ.

 

ODSK KURYE OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZ ŞU İKİ TEMEL ÜZERİNDE YÜKSELİR. MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİSİNİ ANLAMAK MÜŞTERİLERİMİZİN BİZDEN BEKLENTİSİNİ VE GELECEKTE OLUŞABİLECEK BEKLENTİLERİ ANLAMAYA ÇALIŞIRIZ. BUNUN İÇİN MÜŞTERİLERİMİZ İLE YAKIN TEMAS İÇİNDE BULUNUR, SİSTEMATİK VE ARAŞTIRMACI YAKLAŞIM PRENSİBİYLE ÇALIŞIRIZ. MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİSİNE CEVAP VERMEK MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ, İMKANLAR ÇERÇEVESİNDE, KARLILIK HEDEFİNİ DE İHLAL ETMEDEN, BİR ÇÖZÜM ORTAĞI MANTIĞI İLE KARŞILAMAYA ÇALIŞIRIZ.

 
ODSK KURYE OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZIN DEVAMLILIĞININ, İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARININ SÜREKLİLİĞİNİN, KALİTE SİSTEMİMİZİN UYGUNLUĞUNUN SÜREKLİ OLARAK DENETLENECEĞİNİ TAAHHÜT EDERİZ. HİZMETLERİMİZ KÜÇÜK PAKET TAŞIMACILIĞI, EVRAK VE DÖKÜMAN TAŞIMACILIĞI EXPRES DAĞITIM KAMPANYA, DUYURU,AÇILIŞ VE HER TÜRLÜ TANITIM BROŞÜRLERİ. DAVETİYE DAĞITIM AÇILIŞ, SERGİ VE KONSER DAVETİYELERİ.

 

TEBRİK KARTLARI DAĞITIMI BAYRAM YILBAŞI VE ÖZEL GÜNLER İÇİN HAZIRLANAN KARTLAR. TOPLU SAYIDA VEYA AZ SAYIDA DÜZENLİ PERİYOTLARI OLAN FATURALAR. KURYE HİZMETİNİ SİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE SUNMAK İÇİN MOTO KURYELERİMİZ SON SÜRAT ÇALIŞMAKTADIR.